Лишилось 5 днів до завершення конкурсу Стажування студентства в аналітичних центрах. Дедлайн подачі анкет-зглошень – 22 березня 2021 р.
Подавшись на конкурс, ви можете обрати в якому з 24 аналітичних центрів ви можете стажуватись. Ви тільки вдумайтесь в цей вибір. Стажування триватиме більше ніж півроку + щомісячна стипендія 4500 грн.
Щоб стати учасником програми стажування в аналітичному центрі необхідно:
- мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра та вище;
- на момент подання заявки бути студентом магістерської програми, аспірантури або завершити магістратуру не пізніше, ніж рік тому;
- бути не старше 35 років; мати зацікавленість в аналітичних дослідженнях та бажання надалі працювати в аналітичному центрі;
- мати рівень знання англійської мови Upper-Intermediate і вище.
Перевагою у відборі учасників програми стажування буде наявність аналітичних публікацій у науково-студентських та профільних виданнях, досвід волонтерства та членство в громадських організаціях.
Тепер трішки про тих, без кого це стажування точно не відбулось – про аналітичні центри!
Отож:
StateWatch – організація покликана утвердити принципи Good Governance в роботі органів влади. Їхні напрямки роботи: реформування органів правопорядку; реформування антикорупційних органів; громадський контроль над бюджетними витратами в оборонній галузі; громадський контроль над бюджетними витратами в медичній галузі.
Foreign Policy Council “Ukrainian Prism” – один з провідних аналітичних центрів України у сфері зовнішньої політики та міжнародної безпеки. Хочете брати участь у крутих міжнародних проєктах, зрозуміти механізми прийняття рішень в зовнішній політиці, моніторити роботу та вчитися готувати аналітику для МЗС і профільних комітетів ВР? Тоді вам сюди!
Аналітичний центр УКУ – молода структурна частина Українського католицького університету у Києві. Основні напрямки діяльності: дослідження та розвиток тем (проведення зустрічей, круглих столів, конференцій, формування пропозицій до змін у державній політиці тощо) у таких смислових рамках «Україна і світ» (софт безпека), «Освіта», «Людина у цифровому світі».
DiXi Group – є аналітичним центром, заснованим 2008 року в Києві. Його метою є дослідження та консультації щодо інформаційної політики, енергетики, безпеки та інвестицій. Його місія – запровадження новітніх рішень і чесних правил для доступної, якісної та чистої енергії.
Центр економічної стратегії / Centre for Economic Strategy – аналітичний центр у сфері економічної політики. Ключові напрямки: макростабільність, зростання економіки та розвиток людського капіталу.
Школа політичної аналітики НаУКМА – аналітичний центр, який є частиною могилянського інтелектуального середовища. Напрямки роботи: реінтеграція Донбасу та Криму, ідеологія «русского мира», протидія популізму, український погляд на внутрішньополітичні процеси в Росії.
Центр соціальних досліджень СумДУ – університетський аналітичний центр. Він вивчає: суспільно-політичні процеси на регіональному та місцевому рівнях; соціальні аспекти ринку праці; поведінкові закономірності у сфері громадського здоров’я; гендерні бар’єри та розриви в суспільній та політичній сферах.
Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції НаУКМА – займається вивченням проблеми корупції в Україні та світі. Центр впроваджує низку освітніх програм на базі Києво-Могилянської академії, робить антикорупційні дослідження, співпрацює з подібними до них аналітичними центрами на пострадянському просторі, які переймають їх досвід впровадження освітніх програм.
VoxUkraine – фактчекінговий проєкт, що входить до VoxUkraine. Проєкт займається перевіркою фактів у виступах політиків та експертів, спростовує фейки з медіа та соцмереж та пише про важливі суспільні теми простими словами.
Cedos – центр і спільнота, що досліджує соціальні проблеми і просуває суспільні зміни з 2010 року. Сфери діяльності: освіта, міграція, міський розвиток, житло, зайнятість, соціальний захист, демократія, безпека, зміни клімату, культура. Запрошуємо на стажування людей, яким близькі наші цілі і підходи.
CASE Україна – у їх фокусі уваги – дослідження державної бюджетної політики, макроекономічне прогнозування, поліпшення умов діяльності малих та середніх підприємств, а також дослідження державної соціальної політики.
Навчально-науковий Центр соціологічних досліджень Прикарпатського регіону – діяльність спрямована на розвиток Прикарпатського регіону шляхом синергування експертних потенціалів та ресурсних можливостей Університету імені Василя Стефаника. Напрями роботи: економіка, освіта і молодіжні політики, культура.
Детальніше про інші аналітичні центри, які залучені до проєкту, та про завдання для стажерів читайте на сайті: http://www.ttdiinterns.org.ua/de-stajuvatysya/