Медіа платформа «Громадський простір» підготувала підбірку різноманітних грантів, освітніх програм, конкурсів, що будуть цікаві та корисні для активної молоді.
«Всіх чутно». Набір на онлайн майстерню зі створення й запуску подкастів для активістів/ок»
Запрошуються НУО, незалежні ЗМІ, активісти, кріейтори, соціальні підприємці з країн Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу. Після інтенсивної майстерні ви знатиметеся на повному циклі створення подкасту – від пошуку унікальної ідеї та формату до запису, монтажу, просування і залучення рекламодавців
Дедлайн: 12 травня 2021 р.
Деталі тут.
Active Citizens Camp online: креативне лідерство
Табір для 40 молодих лідерів, що складається з двох модулів. Перший модуль допоможе усвідомити мотивацію займатися змінотворенням, навчитися вести ефективний діалог та планувати сталі соціальні ініціативи. Другий модуль присвячено творчому мисленню, зокрема, технікам креативності, нестандартному мисленню на кожному етапі реалізації проєкту.
Дедлайн: 17 травня 2021 р.
Деталі тут.
Конкурс на здобуття стипендії імені Ірини Бекешкіної для студенток та аспіранток спеціальності «Соціологія»
Стипендія присвячена пам’яті видатної української соціологині Ірини Бекешкіної, яка зробила значний внесок у розвиток соціології та розбудову громадянського суспільства в Україні.
Дедлайн: 10 травня 2021 р.
Деталі тут.
Програма «MEET UP! Youth for Partnership» для молоді Німеччини, Білорусі, Грузії та України
Метою є поглиблення відносин між європейською молоддю та посилення громадянської активності молодих людей в спільній Європі.
Дедлайн: 2 травня 2021 р.
Деталі тут.
Конкурс дослідницьких робіт для молодих аналітиків/-инь з регіонів
Важливим завданням таких досліджень є виявлення питань, які впливають на життя та настрої громадян на місцевому рівні. Також, ми прагнемо підтримати процеси децентралізації та розбудови громад.
Дедлайн: 30 квітня 2021 р.
Деталі тут.
Конкурс наукових робіт на тему Революції Гідності
Мета цієї ініціативи – активізувати науковий інтерес до подій Революції Гідності, сприяти критичному переосмисленню новітньої історії України, популяризувати уроки, досвід та цінності Майдану, стимулювати й підтримувати талановиту молодь, залучати її до вивчення та дослідження Революції Гідності.
Дедлайн: 16 травня 2021 р.
Деталі тут.
Подвійна магістерська програма «Німецькі та Європейські Студії»
Програма пропонує студентам ґрунтовне вивчення наукових підходів до дослідження політичних явищ, міжнародних відносин, права та економіки Німеччини та Європейського Союзу.
Дедлайн: 11 травня 2021 р.
Деталі тут.
Стипендія на онлайн курс щодо прав біженців для журналістів від Міжнародного інституту з гуманітарного права (Сан-Ремо, Італія)
Курс також фокусується на правильній термінології, яка застосовується, коли йдеться про біженців, та ситуаціях, з якими вони стикаються. Тренінг висвітлює ключові інструменти для об’єктивного та неупередженого формування сприйняття, ставлення та політики щодо людей, які потребують захисту.
Дедлайн: 30 квітня 2021 р.
Деталі тут.
Нова магістерська програма подвійного диплому в Львівському Університеті
Програма передбачає один рік навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка та рік в University of L’Aquila (Італія). По закінченню студенти отримують два дипломи магістра: українського та європейського зразків.
Дедлайн: 15 травня 2021 р.
Деталі тут.
Європейська літня школа: Європа як проєкт з розбудови миру
Приєднуйтеся до нашої 7-денної Європейської літньої школи у вересні 2021 року в Аахені * (Німеччина) та знайомтеся з молоддю з Німеччини та України. Програма включає одноденну поїздку в Брюссель, де ви зможете поспілкуватися з політиками, чиновниками ЄС і лобістами миру.
Дедлайн: 3 травня 2021 р.
Деталі тут.
Конкурс на участь у конференції «Єдність України в контексті окупованих територій»
До участі запрошуються: особи, які навчаються в українських закладах вищої освіти на програмі освітнього рівня магістр, на третьому освітньо-науковому рівні (PhD програми), а також молоді дослідники віком до 35 років.
Дедлайн: 30 квітня 2021 р.
Деталі тут.
Конкурс фотографій. Разом на відстані: створення нової солідарності у мінливому світі
Представництво ЄС у Раді Європи спільно з Конгресом місцевих та регіональних влад і Центром “Північ – Південь” Ради Європи розпочинають суспільну кампанію для відзначення стійкості суспільств у Європі та за її межами і вшанування тих, хто продемонстрував солідарність в умовах кризи.
Дедлайн: 31 травня 2021 р.
Деталі тут.
Весняна школа «Європейська соціальна хартія – сучасна соціальна конституція Європи та основні виклики для України»
Учасники та учасниці дізнаються про Європейську соціальну хартію як соціальну конституцію Європи, фундаментальний міжнародно-правовий договір, що складає основу європейської системи захисту прав людини поряд з Європейською конвенцією з прав людини, а також особливості її ратифікації державами-членами Ради Європи. Слухачі та слухачки школи розглянуть права, які закріплені у Хартії, у світлі їх тлумачення та правових позицій Європейського комітету з соціальних прав.
Дедлайн: 12 травня 2021 р.
Деталі тут.